Gemeente tijdelijk op andere locaties tijdens vernieuwbouw stadhuis
De gemeenteraad heeft op maandag 15 december besloten tot vernieuwbouw van het stadhuis. Tijdens deze werkzaamheden werkt de gemeente tijdelijk vanuit meerdere locaties. Zo blijft de dienstverlening aan inwoners gewoon doorgaan. Met het ondertekenen van de huurovereenkomst voor het Vos House is hiervoor een belangrijke stap gezet.
Waar kunt u straks terecht?
Tijdens de vernieuwbouw worden gemeentelijke werkzaamheden en vergaderingen tijdelijk verdeeld over verschillende locaties:
- Publieksbalie en ambtelijke organisatie: Vos House
- Sociaal Plein: tijdelijk in De Hooge Lucht
- Raadsvergaderingen: Hofkerk
- Politieke fora: Vos House
Dienstverlening blijft bereikbaar
In het Vos House richt de gemeente ruimtes in voor publieksontvangst, werkplekken en vergaderingen. U kunt hier straks terecht voor onder andere afspraken aan de balie en gesprekken met de gemeente. De exacte inrichting en faciliteiten worden de komende periode verder uitgewerkt.
Tijdelijke situatie
De huisvesting op meerdere locaties is tijdelijk. De voorzieningen zijn eenvoudiger dan in het huidige stadhuis, maar passen bij deze overgangsperiode. Na afronding van de vernieuwbouw keert de gemeente terug naar een vernieuwd stadhuis.
Blijf op de hoogte
Via deze website houden we u op de hoogte van belangrijke momenten, zoals verhuizingen en bereikbaarheid. Zo zorgen we ervoor dat u ook tijdens de vernieuwbouw weet waar u terechtkunt.
Op de foto: wethouder vastgoed Petra Oude Engberink, directeur Gijs Tiebot en verhuurder Gijs Lammerink.
